Oferta i Rozwiązania dla klienta indywidualnego.

pomoc IT modernizacja, serwis komputerowy Żabia Wola okolice

Komputery oraz sieci domowe nie powinny stanowić źródła problemów. Awarie mogą zdarzyć się nawet w najlepiej zaprojektowanym i wykonanym sprzęcie. Dla iK-online każdy Klient jest naprawdę WAŻNY - zawsze.

 

Co to oznacza? Dla iK-online ważne jest abyś zawsze otrzymał rozwiązanie, które Twój problem trwale wyeliminuje. Przykład - spotkała Cię awaria dysku. Pomożemy Ci odzyskać dane najpierw klonując jego zawartość a następnie włączone zostanie na wykonanej kopi odzyskiwanie danych. Może po ich odzyskaniu uznałbyś, że to jest rozwiązanie sprawy? Nie dla iK-online. Dostaniesz gamę propozycji jak nie być ponownie w tak niemiłym położeniu. Od włączenia dysku wirtualnego na twoim laptopie i okresowego kopiowania pliku -obrazu dysku po ciągłą archiwizację danych na innej maszynie lokalnej czy w chmurze - zawsze z zachowaniem prywatności bez stosowania niewspieranych dla klienta indywidualnego rozwiązań korporacyjnych. Ty wybierasz - iK proponuje i doradza.

USŁUGI dla Klientów Indywidualnych:

  • Naprawa i modernizacja komputerów i laptopów: wymiana dysków w tym migracje z dysków HDD na SSD, wymiana baterii, usuwanie złośliwego oprogramowania i wirusów,  instalacja oprogramowania, konfiguracja poczty elektronicznej (Thunderbird, Outlook).
  • Odzyskiwanie danych, kopie bezpieczeństwa
  • Modernizacje komputerów
  • Sprzedaż komputerów nowych, budowanych wg indywidualnej specyfikacji czy też zmodernizowanych komputerów z gwarancją.
  • Migracja danych pomiędzy komputerami np. po zakupie nowego komputera laptopa
  • Konfiguracje domowych sieci komputerowych, drukarek itp.
  • Skontaktuj się - zadzwoń po konkretne rozwiązanieHyperlink

 

ROZWIĄZANIA  dla Klientów Indywidualnych:

  • Konto w Twojej Prywatnej Chmurze - rozwiązanie chmurowe oparte o Nextcloud, które ochroni Twoje dane, pozwoli na synchronizowanie kontaktów pomiędzy smartfonem, laptopem czy też pocztą elektroniczną. Dzięki Twojej Prywatnej Chmurze zapomnisz o archiwizacji czy kopi bezpieczeństwa - tutaj robi się to automatycznie. Sprawdź warianty kont  Hyperlink.
  • Magic USB - najlepszy przenośny system komputerowy pozwala na samodzielne skopiowanie danych z komputera, który nie chce się uruchomić czy też bezpiecznie i korzystając z najnowszego oprogramowania i bezpiecznych zaktualizowanych przeglądarek internetowych surfować w Internecie na wydawałoby się leciwym sprzęcie bez ponoszenie kosztów na modernizację czy wymianę sprzętu. Magic USB możesz mieć za mniej niż  100PLN. Wszystko o Magic USB na dedykowanym portalu  Hyperlink.

Zastosowania Magic USB - System RatunkowyMagic USB z pudełkiem